יום רביעי, 29 בפברואר 2012

כדור בענניםכדור בעננים – גרסאות המשחק
משחק המחשב, כדור בעננים, הוא משחק מחשב הזמין ברשת האינטרנט. המשחק כדורבעננים הוא אחד המשחקים הידועים והפופולריים ברשת ומהווה מקור משחק למיליוני שחקנים ברחבי העולם. התוכן והתפעול של המשחק הם פשוטים ובכך לא מצריכים ידע מוקדם או מיומנות מיוחדת לשחקנים המבקשים לשחק את המשחק. עם הפופולאריות ההולכת וגדלה, נוצרו גרסאות רבות ושונות למשחק הפופולארי המציגות רמות שונות של דרגות קושי ומהירויות.
כדור בעננים – גרסה 1
בגרסה הראשונה של המשחק כדור בעננים, מתבקש השחקן לגלגל כדור בשבילים הרצופים במכשולים. על השחקן להימנע מהפלת הכדור או התנגשות הכדור בקירות השבילים. תזוזות הכדור ימינה ושמאלה מתבצעות באמצעות מקשי החיצים של המקלדת וקפיצות של הכדור מתבצעות באמצעות מקש הרווח. המטרה העיקרית במשחק היא לסיים שלבים רבים ככל הניתן מבלי שהכדור ייפול. הנקודות נצברות במהלך המשחק ממהירות סיום השלב.
כדור בעננים- גרסה 2
בגרסת המשחק, כדור בעננים 2, ניתן למצוא שלבים קשים יותר המאתגרים את המשחק. האפשרות Rainbow Roads שהתווספה למשחק כדור בעננים 2 מכילה 9 שלבים נוספים על השלבים הקיימים במשחק. אתגר נוסף הקיים בגרסה השנייה של המשחק היא המהירות והקושי של השלבים. התוספות הקיימות בגרסת המשחק, כדור בעננים 2, המתמקדות ברמות מהירות גבוהות יותר ומספר שלבים רב יותר, הופכים את גרסת המשחק השנייה למעניינת ומאתגרת יותר במיוחד לשחקנים ותיקים המכירים את המשחק ומעוניינים לעבור לשלב הבא ברמות הקושי.
כדור בעננים – גרסה 3
כדור בעננים בגרסה השלישית דומה לגרסאות השנייה והשלישית של המשחק בתוספת של רמות קושי גבוהות יותר ושלבים רבים יותר. הגרסה השלישית של המשחק הפופולארי נחשבת למאתגרת יותר וגם בה כמו בגרסאות הקודמות, תפעול המשחק מתבצע באמצעות החיצים בלבד ללא צורך בעזרים מיוחדים או חלקים אחרים של המחשב.
בשל הפופולאריות הגוברת של המשחק, כדור בעננים, יותר ויותר גרסאות של המשחק משוחררות לרשת לרווחתם והנאתם של השחקנים. השוני המהותי בין הגרסאות השונות של המשחק הוא בתוספת השלבים המעלים את האתר והקושי שבהם נתקל השחקן. בכל גרסה ניתן לראות רמות קושי גבוהות יותר בצבירת הנקודות וסיום השלבים במהירות המבוקשת ולכן התפתחות גרסאות המשחן מתפתחות גם המיומנויות והיכולות של השחקן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה